Vasaras sezonās, kad deju studijas dejotājas devušās pelnītos brīvlaikos un atvaļinājumos, nosacīts miers iestājies arī treniņu zālē. Studijas telpās ik pa brīdim notiek kāds neregulārs treniņš, tomēr ikviena dejotāja var atzīt, ka tieši siltajā gadalaikā gribas dejot vēl vairāk nekā jebkad. Tieši mūsu dejotāju iniciatīva mūs mudināja īstenot mūsu pašu mazo sapni par īstu vasaras nometni. Ar nakšņošanu, ar veldzējošām peldēm pēc karstiem treniņiem un piedzīvojumiem ik uz soļa. Jā, tieši šādu – pavisam īstu vasaras nometni mēs noorganizējām savām dejotājām 2016. gada vasarā. Ziemas sezonā ģērbtuvēs ik pa brīdim dzirdējām kādu smaidīgu atmiņu stāstu no vasaras piedzīvojuma, un arī pašu fantastiskās sajūtas par neaizmirstamo nedēļu mums lika saprast, ka tas IR JĀTURPINA! Jāturpina un jādod iespēja piedalīties nometnē arī dejotājām, kas nav mūsu studijas dalībnieces.

Tāpēc jūsu uzmanībai piedāvājam 2017. gada vasaras deju nometni!

KAD? No 2017. gada 26. jūnija līdz 2. jūlijam.

KUR? Vietā, kurā maģiski skaista daba un vēsture mijas ar modernām un ērtām telpām – Burtniekos!

KAM? Meitenēm, jaunietēm un sievietēm, kam mūsdienu modernā deja ir sirdslieta!

CIK MAKSĀ? 210€ (maksa jāveic līdz 15.jūnijam)

KAS IEKĻAUTS?

  • Dzīvošana 7 dienas un 6 naktis Burtnieku MJIC
  • Veselīgs uzturs 4 reizes dienā
  • Deju treniņi un noderīgas lekcijas prasmju pilnveidošanai 2-3 reizes dienā
  • Piedzīvojumi dabā, iedvesmojoši viestreneri, kā arī vesela diena veltīta veselīgam dzīvesveidam – fitness, SUPi, pirtiņa un masāža uz Roll trenažiera

KAS JĀDARA? Lai pieteiktos vasaras neaizmirstamākajai nedēļai, sazinies ar mums rakstot vai zvanot! Vietu skaits nometnē diemžēl ir ierobežots, tāpēc nekavējies un sazinies ar mums, lai rezervētu vietu sev!