Pakalpojumi

Bērni izpilda stiepšanās vingrinājumu nodarbības laikā

KIDS

Meitenes vecumā no 7-11 gadiem nodarbībās apgūst dejas pamatus un vecumam atbilstošas horeogrāfijas mūsdienu modernākajos deju stilos. Attīsta muzikalitāti, ritma izjūtu, atmiņu, koordināciju, lokanību kā arī ļauj apzināties iespējamo kustību daudzveidību savā ķermenī.

Dejošana veicina bērnos virkni pozitīvu īpašību, piemēram, palīdz iemācīties strādāt komandā, veicina personības veidošanos un gūt panākumus citās dzīves jomās.

Sertificēta trenere pati joprojām ir aktīva un profesionāla dejotāja, kā arī paraugs daudzām mūsu studijas dejotājām.


Pusaudžu meitenes apgūst dejošanas kustības

TEENAGERS

Jaunietes vecumā no 12-15 gadiem aicinām pievienoties šai enerģiskajai grupai, kurā apgūstam horeogrāfijas mūsdienu modernākajos deju stilos. Papildus ritma izjūtas, atmiņas, koordinācijas un lokanības trenēšanai, apgūstam arī tehniskus dejas elementus un veidojam pareizu stāju, graciozu gaitu un sievišķīgu būtību. Pusaudzes tiek gatavotas, lai nākotnē veiksmīgi varētu papildināt pamatsastāvu komandas.


Meitenes apgūst dejošanas kustības hobija līmenī

HOBBY

Hobija grupas paredzētas jaunietēm no 16-24 gadiem un sievietēm no 25 gadiem, kas vēlas dejot sev, savam priekam. Mērķi ir dažādi – fiziska aktivitāte, ikdienas stresa līmeņa pazemināšana, sevis pilnveidošana caur kustību, pašapziņas celšana. To visu un vēl vairāk sniedz šī grupa! Apgūstam daudzveidīgas horeogrāfijas iesācēju un vidējā līmenī. Grupas dalībnieces neuzstājas pasākumos, taču nereti piedalās video filmēšanās savam priekam. Pozitīvas emocijas garantētas!


Karsējmeiteņu priekšnesums

CHEERLEADERS

Karsējmeiteņu pamatsastāvs ir mūsu smaidošo, talantīgo un enerģisko dejotāju grupa, kura ir atbildīga par uzstāšanos sporta pasākumos. Papildus regulārajām sadarbībām ar BK “Ogre”, “TTT” “LBS” u.c. sporta komandu klubiem, veidojam arī elpu aizraujošus priekšnesumus kopā ar RTU karsēju komandu. Šai grupai var pievienoties atlases kārtībā pirms sezonas vai sevi pierādot kā atbilstošu kandidāti, kādā no hobija grupām.


Šova līmeņa dejotājas noslēpumainā apgaismojumā

SHOW

Profesionāla līmeņa dejotāju grupa, kas veido studijas lielākos šovus, izrādes, piedalās un pārstāv studiju visdažādākajos publiskos pasākumos. Grupa tehniski un radoši spēcīgām dejotājām no 18 gadu vecuma. Šai komandai var pievienoties atlases kārtībā pirms sezonas vai sevi pierādot kā atbilstošu kandidāti, kādā no hobija vai karsējmeiteņu grupām.

LED Arch Show priekšnesuma dejotāja

Eleganti deju priekšnesumi piešķir kvalitāti pasākumiem! Piedāvājam izveidot jūsu vēlmēm un vīzijai atbilstošus deju priekšnesumus. Pilns serviss - sākot no mūzikas un tērpu piemeklēšanas attiecīgajā tematikā un beidzot ar pilnu horeogrāfijas izveidi un dejotāju sagatavošanu. Pieejami arī gatavi šovi latino, kabarē, burleskas, disko un mūsdienīgos stilos. Mūsu arsenālā ir arī dejas izrāde pēc K.Račko romāna “Samaitātā” motīviem, pāru deju priekšnesumi, šovi ar LED gaismu arkām. Savukārt, karsēju komandas priekšnesumi atdzīvinās jebkuru sporta pasākumu. Esam elastīgi, universāli un atvērti dažādām idejām.

Cenas par priekšnesumiem pēc individuāla pieprasījuma.

Lūdzam izmantot saziņas formu kontaktu lapā.

LED Arch Show priekšnesuma dejotāja

Piedāvājam savas telpas radošiem un aktīviem cilvēkiem deju, jogas, fitnesa nodarbībām vai pasākumiem. Skaistā, 72 kv/m2 plašā deju zāle atrodas pašā Āgenskalna sirdī Bāriņu ielā 10. Zālē ir - augstie griesti, parketa segums, spoguļi 8, 5m platumā, tumba, jogas pkalājiņi u. c. inventārs. Pieejamas arī ģērbtuves un labierīcības.

Pirmā stunda 15€/h, katra nākamā 10€/h.

Priekšnesuma dejotāja

Izīrējam skatuves tērpus.

Informācija un cenas pēc individuāla pieprasījuma.

Lūdzam izmantot saziņas formu kontaktu lapā.