Par mums

“Royal dance studio” ir mūsdienu moderno deju studija, kas 10 pastāvēšanas gadu laikā sevi pierādījusi kā vienu no populārākajām deju studijām Rīgā. Mūsu darbības virzieni: mūsdienu moderno deju apmācības un deju priekšnesumu/šovu veidošana.

Mūs raksturo sievišķība, enerģija un kaislība pret deju. Mums ir ārkārtīgi svarīgi, lai ikviena dejotāja pie mums justos labi, tāpēc strādājam ar pilnu atdevi katrā nodarbībā, lai dalībnieces no zāles izietu ar smaidu uz lūpām un iegūtām jaunām zināšanām par deju un kustību. Pasākumi, šovi un izrādes ir aisberga krāšņā, redzamā daļa, pret kuru mūsu dejotāji un horeogrāfi izturas ar īpašu cieņu, kvalitāti un radošumu.

Deju studijas vadītāja kopš 2011. gada – Arita Kukuvasa


MŪSDIENU MODERNO DEJU STILU APMĀCĪBA

Piedāvājam apmācības  slēgtās grupās un individuāli dažādu vecumu un līmeņu dejotājiem.

HOREOGRĀFIJU VEIDOŠANA

Izveidosim horeogrāfijas atbilstoši pasākuma iecerēm, t.sk. kāzu dejas, tematiski šovi, sporta pasākumi, reklāmas, dejas izrādes.

DEJU PRIEKŠNESUMI

Piedāvājam gatavus deju priekšnesumus pasākumiem.


VESELĪBA

Dejošana ir lielisks veids, kā uzturēt savu ķermeni un garu labā formā. Deju nodarbības ir ne tikai intensīvs kardio treniņš, kas attīsta ķermeņa plastiku un lokanību, bet arī trenē atmiņu, koordināciju un palīdz tikt vaļā no ikdienā uzkrātā stresa.

KOMANDA

Slēgtās grupas ir fantastiska vieta, kur dzimst jaunas draudzības, skan smiekli un virmo daudz pozitīvas enerģijas. Drošības sajūta, radošas idejas un kopīgi mērķi ir tas, kas vieno mūsu studijas dalībnieces

PIEDZĪVOJUMS

Ņemot vērā studijas horeogrāfu un dejotāju sasniegumus, aizvien biežāk piedalāmies dažādos pasākumos. Tas nozīmē, ka dejošana ved galvu reibinošos piedzīvojumos, kur starp spožiem tērpiem, skaļu mūziku un prožektoru gaismām, piedzīvojam vienus no labākajiem dzīves brīžiem.